Blackroll Foam Roller Mini Niebieski 15cm

38.99999991   78.99999966
Magazyn zdalny (dostawa 14-25 dni)

Praktyczny mały wałek piankowy do noszenia w podróży. Ten mały wałek piankowy Blackroll MINI Foam Roller jest doskonały do terapii pod stopami. Po długim dniu w pracy lub po wysiłku fizycznym, Twój Blackroll MINI będzie idealny do rozluźnienia mięśni. Można go nosić w torbie i łatwo wyjąć, gdy trzeba go użyć. Przy długości zaledwie 15cm otrzymujesz lekki, mały futerał, który ma wiele zastosowań. Oprócz tego, że jest to mały wałek piankowy sam w sobie, masz również możliwość połączenia 2 większych wałków piankowych Blackroll z tym małym wałkiem. Pozwala to na wykonanie dużego wałka piankowego o długości 60 cm. Wyszukaj Blackroll w polu wyszukiwania i zobacz wszystkie nasze rozwiązania Blackroll.

Wszystkie produkty Blackroll są produkowane w Niemczech, a ich jakość błyszczy. Jakość produkcji jest kompletna i daje o sobie znać, gdy weźmiesz do ręki swój wałek Blackroll Foam Roller. Jakość naprawdę daje o sobie znać, gdy po raz pierwszy wypróbujesz swój Blackroll Roller. Po tym wszystkim, nigdy nie będziesz chciał ćwiczyć z niczym innym niż produkty Blackroll. Dla tych nerdów, którzy przywiązują dużą wagę do jakości, Blackroll MINI Foam Roller jest produkowany z gwarancją jakości DIN ISO 9001:2000.

Prócz tego, że jest to produkt najwyższej klasy, Blackroll MINI Foam Roller jest również produktem przyjaznym dla środowiska i jest produkowany w warunkach neutralnych pod względem emisji CO2 Produkcja jest bardzo zaniepokojony o oszczędności energii produkcji i że wszystkie produkty w urządzeniu są tego samego neutralnego jakości. Dzięki temu Blackroll MINI Foam Roller jest również produktem treningowym przyjaznym dla alergików. Coś, co spotykamy tylko w sprzęcie treningowym tej jakości.

Materiały w 100% nadają się do recyklingu i są wolne od propelentów i chemikaliów. Delikatny dla skóry i ciała.

  • Brand
  • Średnica 5,3 cm
  • Wymiary 15 x 5,3 cm
  • Dimensioner (emballage) 15 x 5,3 cm
  • Twardość Twarda
  • Długość 15 cm
  • Type Foam Roller
  • Waga 21 g