Blackroll Foam Roller Standard Czarny 30cm

189.00000051
W magazynie (dostawa 2-6 dni)

Blackroll to absolutnie najwyższa klasa w dziedzinie sprzętu do treningu rozluźniającego mięśnie. Koncepcja Blackroll opiera się na jakości, wiedzy i trwałości. Blackroll Foam Roller Standard w kolorze czarnym ma łagodną twardość. Idealne dla tych, którzy nie są pewni, jaką twardość wybrać. Otrzymujesz wałek piankowy, który obejmuje szeroką perspektywę i jest odpowiedni do klasycznych ćwiczeń z wałkiem piankowym.

Wszystkie produkty Blackroll są produkowane w Niemczech, a ich jakość błyszczy. Jakość produkcji jest kompletna i daje o sobie znać, gdy weźmiesz do ręki swój wałek Blackroll Foam Roller. Jakość naprawdę daje o sobie znać, gdy po raz pierwszy wypróbujesz swój Blackroll Roller. Po tym wszystkim, nigdy nie będziesz chciał ćwiczyć z niczym innym niż produkty Blackroll. Dla tych nerdów, którzy dbają o jakość, Blackroll Foam Roller Standard Black jest produkowany z gwarancją jakości DIN ISO 9001:2000.

Prócz tego, że jest to produkt najwyższej klasy, Blackroll Foam Roller Standard jest również produktem przyjaznym dla środowiska i jest produkowany w warunkach neutralnych pod względem emisji CO2 Produkcja jest bardzo zaniepokojony o oszczędności energii produkcji i że wszystkie produkty w urządzeniu są tego samego neutralnego jakości. Dzięki temu Blackroll Foam Roller Standard jest również produktem treningowym przyjaznym dla alergików. Coś, co spotykamy tylko w sprzęcie treningowym tej jakości.

Materiały w 100% nadają się do recyklingu i są wolne od propelentów i chemikaliów. Delikatny dla skóry i ciała.

Twój Blackroll Foam Roller Standard Black 30cm jest łatwy do czyszczenia i jest wodoodporny. Możesz więc łatwo umyć swój wałek Blackroll Foam Roller miękką szmatką lub podobną.

W sumie, produkt światowej klasy. Wałek do pianki, nie możesz pobić Blackroll Foam Roller Standard Black 30cm.

  • Brand
  • Średnica 15 cm
  • Wymiary 30 x 15 cm
  • Dimensioner (emballage) 30 x 15 cm
  • Twardość Bardzo twarda
  • Długość 30 cm
  • Type Foam Roller
  • Waga 164 g