Blackroll Piłka Do Masażu 8cm Różowy

38.99999991   48.999999540000005
W magazynie (dostawa 2-6 dni)

Ta piłka do masażu od Blackroll jest idealnym narzędziem dla tych, którzy chcą głębszego masażu. Dzięki tej piłce do masażu Blackroll można dotrzeć do głębiej położonych mięśni, a tym samym uzyskać satysfakcjonujący masaż. Jednym z wielu zastosowań kuli do masażu Blackroll jest masaż pod stopami. Tutaj po prostu stajesz jedną nogą na piłce i toczysz ją. Można łatwo toczyć się od czubka do pięty. Zaletą może być również używanie piłki do masażu Blackroll Massage Ball na stole, co pozwala na masaż dolnej i górnej części ramion. Łatwo jest osiągnąć głęboki masaż, który zapewni doskonały efekt dla Twoich mięśni.

Piłka do masażu Blackroll ma średnicę 8cm i jest małym modelem od Blackroll.

Wszystkie produkty Blackroll są produkowane w Niemczech, a ich jakość błyszczy. Jakość produkcji jest kompletna i daje o sobie znać, gdy weźmiesz do ręki piłkę do masażu Blackroll Massage Ball. Jakość naprawdę daje o sobie znać, gdy po raz pierwszy wypróbujesz swój Blackroll Roller. Po tym wszystkim, nigdy nie będziesz chciał trenować z niczym innym niż produkty Blackroll. Dla tych nerdów, którzy dbają o jakość, Blackroll Massage Ball jest produkowany z gwarancją jakości DIN ISO 9001:2000.

Prócz tego, że jest to produkt najwyższej klasy, Blackroll Massage Ball jest również produktem przyjaznym dla środowiska i jest produkowany w warunkach neutralnych pod względem emisji CO2 Produkcja jest bardzo zaniepokojony o oszczędności energii produkcji i że wszystkie produkty w urządzeniu są tego samego neutralnego jakości. Dzięki temu Blackroll Massage Ball jest również produktem treningowym przyjaznym dla alergików. Coś, co spotykamy tylko w sprzęcie treningowym tej jakości.

Materiały w 100% nadają się do recyklingu i są wolne od propelentów i chemikaliów. Delikatny dla skóry i ciała.

  • Brand
  • Średnica 8cm
  • Kolor Pink