Blackroll PRO Foam Roller Twarda Szary 30cm

179.00 zł   219.00 zł
W magazynie (dostawa 2-6 dni)

Ten wałek piankowy jest najtwardszym wałkiem Blackroll na rynku. 50% twardszy niż standardowy wałek piankowy Blackroll. Ta twardość jest idealna dla tych, którzy chcą bardzo skutecznego masażu. Podczas wykonywania ćwiczeń uzyskuje się naprawdę dobry nacisk, więc wybierając ten wałek Blackroll PRO Foam Roller, trzeba również wiedzieć, jak ćwiczyć. Jeśli jesteś początkującym użytkownikiem wałka piankowego, zalecamy wybór jednej z bardziej miękkich wersji Blackroll. Posiadamy pełen asortyment, a w razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze można się z nami skontaktować.

Wszystkie produkty Blackroll są produkowane w Niemczech, a ich jakość błyszczy. Jakość produkcji jest kompletna i daje o sobie znać, gdy weźmiesz do ręki swój wałek Blackroll Foam Roller. Jakość naprawdę daje o sobie znać, gdy po raz pierwszy wypróbujesz swój Blackroll Roller. Po tym wszystkim, nigdy nie będziesz chciał ćwiczyć z niczym innym niż produkty Blackroll. Dla tych nerdów, którzy dbają o jakość, Blackroll PRO Foam Roller jest produkowany z gwarancją jakości DIN ISO 9001:2000.

Prócz tego, że jest to produkt najwyższej klasy, Blackroll PRO Foam Roller jest również produktem przyjaznym dla środowiska i jest produkowany w warunkach neutralnych pod względem emisji CO2 Produkcja jest bardzo zaniepokojony o oszczędności energii produkcji i że wszystkie produkty w urządzeniu są tego samego neutralnego jakości. Dzięki temu Blackroll PRO Foam Roller jest również produktem treningowym przyjaznym dla alergików. Coś, co spotykamy tylko w sprzęcie treningowym tej jakości.

Materiały w 100% nadają się do recyklingu i są wolne od propelentów i chemikaliów. Delikatny dla skóry i ciała.

Twój Blackroll PRO Foam Roller Hard Grey 30cm jest łatwy do czyszczenia i jest wodoodporny. Możesz więc łatwo umyć swój wałek Blackroll Foam Roller miękką szmatką lub podobną.

W sumie, produkt światowej klasy. Nie możesz pobić Blackroll PRO Foam Roller Grey 30cm.

Jeśli ważysz 100kg lub więcej, powinieneś zawsze wybrać Blackroll PRO Foam Roller, ponieważ będzie to dla Ciebie najlepszy wybór.

  • Brand
  • Średnica 15 cm
  • Wymiary 30 x 15 cm
  • Dimensioner (emballage) 30 x 15 cm
  • Twardość Bardzo twarda
  • Długość 30 cm
  • Type Foam Roller
  • Waga 184 g