Blackroll Z Foam Roller Miękka Różowy/Biała 30cm

169.00000002   189.00000051
W magazynie (dostawa 2-6 dni)

Maksymalne obciążenie użytkownika wynosi 75kg i nie wolno wykonywać ćwiczeń na stojąco na tym wałku z pianki, ponieważ materiały są miękkie i delikatne. Jeśli chcesz mieć bardziej wydajny wałek piankowy, z którym możesz wykonywać ćwiczenia na stojąco, powinieneś zwrócić uwagę na nasz Blackroll Foam Roller Standard Black 30cm, który jest średnim modelem Blackroll.

Jest to najbardziej miękki wałek piankowy Blackroll na rynku i dlatego też jest to wałek piankowy, który powinieneś wybrać, jeśli chcesz uzyskać jak najdelikatniejszy zabieg. Jeśli następnie chcesz rozbudować swój Blackroll MED Foam Roller, możesz go połączyć z 2 wałkami piankowymi Blackroll MINI. To daje Ci wałek z pianki, który ma wytrzymałość i miękką powierzchnię. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt.

Blackroll MED Foam Roller Soft Pink/White 30cm jest o 20 luźniejszy od wałka Blackroll Standard, dzięki czemu zapewnia delikatniejszy nacisk na mięśnie. Jest to wielka zaleta, jeśli jesteś początkującym użytkownikiem wałka piankowego i chcesz wypróbować wszystkie możliwości, jakie daje Ci wałek piankowy. Blackroll MED Foam Roller Soft to wałek piankowy, który polecamy dla osób początkujących.

Miękki wałek do pianki Blackroll MED Foam Roller Soft jest odpowiedni dla całego ciała i daje wiele możliwości rozluźnienia mięśni.

Wszystkie produkty Blackroll są produkowane w Niemczech, a ich jakość błyszczy. Jakość produkcji jest kompletna i daje o sobie znać, gdy weźmiesz do ręki swój wałek Blackroll Foam Roller. Jakość naprawdę daje o sobie znać, gdy po raz pierwszy wypróbujesz swój Blackroll Roller. Po tym wszystkim, nigdy nie będziesz chciał ćwiczyć z niczym innym niż produkty Blackroll. Dla tych nerdów, którzy dbają o jakość, Blackroll Foam Roller Standard Black jest produkowany z gwarancją jakości DIN ISO 9001:2000.

Oprócz tego, że jest to produkt najwyższej klasy, Blackroll Foam Roller Standard jest również produktem przyjaznym dla środowiska i jest produkowany w warunkach neutralnych pod względem emisji CO2. Produkcja bardzo dba o oszczędność energii i o to, aby wszystkie produkty w urządzeniach były tej samej neutralnej jakości. Dzięki temu Blackroll Foam Roller Standard jest również produktem treningowym przyjaznym dla alergików. Coś, co spotykamy tylko w sprzęcie treningowym tej jakości.

Materiały w 100% nadają się do recyklingu i są wolne od propelentów i chemikaliów. Delikatny dla skóry i ciała.

  • Brand
  • Średnica 15 cm
  • Wymiary 30 x 15 cm
  • Dimensioner (emballage) 30 x 15 cm
  • Twardość Twarda
  • Długość 30 cm
  • Type Foam Roller
  • Waga 164 g