Gaiam Joga Wheel Granite

189.00000051
W magazynie (dostawa 2-6 dni)

To koło do jogi Gaiam pomoże Ci wydobyć ekstra z Twoich zgięć i rozciągnięć podczas ćwiczeń jogi.

Użyj koła Gaiam Yoga Wheel, aby uwolnić plecy, klatkę piersiową i kręgosłup. Z tym kołem do jogi możesz wykonać najtrudniejsze ćwiczenia pleców i inne pozy.

To koło do jogi Gaiam jest wykonane ręcznie z bardzo grubego materiału, jest przyjazne dla środowiska i nie zawiera żadnego rodzaju szkodliwych substancji chemicznych.

Kółko do jogi jest wykonane z materiału nadającego się do recyklingu, a jednocześnie posiada zamkniętą konstrukcję komórkową, dzięki czemu jest odporne na bakterie i nieprzyjemne zapachy.

>

Wymiary:30,5 cm średnicy i 6 mm grubości.

Waga: 4 kg.

Materiały:Cienki kompaktowy plastikowy rdzeń, materiał PVC

>


About Gaiam

Gaiam została założona jako firma lifestylowa z wizją, że ludzie będą wybierać styl życia, który jest zdrowy i poprawiający jakość życia dla nich samych, ich rodzin i planety. Styl życia Gaiam jest głosem na rzecz indywidualnego zdrowia, jak również przyszłego zrównoważonego rozwoju zasobów Ziemi. Gaiam ma na celu zapewnienie klientom alternatywy dla tradycyjnych produktów, oferując naturalne lub zdrowe wersje, które są porównywalne do stylu, jakości i ceny konwencjonalnych produktów. Celem Gaiam jest stać się zaufanym źródłem i jednoczącą marką dla uczestników stylu życia dla zdrowia i zrównoważonego rozwoju. Rozumieją, że możliwość wpływania na życie ludzi za pomocą informacji i produktów jest zarówno przywilejem, jak i odpowiedzialnością. Gaiam bierze pod uwagę wszystkie aspekty naszego życia i wpływ, jaki mamy na naszą planetę. Badania sugerują, że koncepcja ta przemawia do około 50 milionów ludzi w samych Stanach Zjednoczonych. Strategia Gaiam na dostarczanie wyróżniającej się jakości, dla których są one znane jest partnerem z ekspertami w zdrowie / wellness, eko-życia i rozwoju osobistego, aby rozwijać własne produkty, które spełniają potrzeby naszych klientów z sensownych rozwiązań. Nazwa GAIAM jest połączeniem słów Gaia (nazwa Matki Ziemi z cywilizacji minojskiej starożytnej Krety), i przypomina nam, że wszyscy jesteśmy połączeni z ziemią, powietrzem i wodą i bardzo mocno częścią tego Żywego Systemu, który utrzymuje nas wszystkich.

  • Brand