Gaiam Metro Fitness Torba

118.99999941   159.00000039
W magazynie (dostawa 2-6 dni)

Gaiam Metro Fitness Bag to praktyczna mała torba, która może pomieścić wiele rzeczy i ma możliwość dołączenia maty do jogi.

Ta torba zyskała przydomek Metro, ponieważ jest bardzo popularna w dużych miastach, gdzie praktyczna jest torba, która może pomieścić rzeczy codziennego użytku.

Ta torba Gaiam Metro Fitness Bag pozwala Ci spakować się lekko i daje łatwy dostęp do sprzętu do jogi. Torba Gaiam Metro Fitness Bag jest wykonana z wewnętrznymi kieszeniami, które dają jeszcze więcej możliwości.

Mata do jogi nie jest dołączona do tej torby Gaiam Metro Fitness Bag.

Wymiary:17.78 L x 38.1 W x 30.48 H

Konserwacja i pielęgnacja: Prać w pralce w zimnej wodzie

About Gaiam

Gaiam została założona jako firma lifestylowa z wizją, że ludzie będą wybierać styl życia, który jest zdrowy i poprawiający jakość życia dla nich samych, ich rodzin i planety. Styl życia Gaiam jest głosem na rzecz indywidualnego zdrowia, jak również przyszłego zrównoważonego rozwoju zasobów Ziemi. Gaiam ma na celu zapewnienie klientom alternatywy dla tradycyjnych produktów, oferując naturalne lub zdrowe wersje, które są porównywalne do stylu, jakości i ceny konwencjonalnych produktów. Celem Gaiam jest stać się zaufanym źródłem i jednoczącą marką dla uczestników stylu życia dla zdrowia i zrównoważonego rozwoju. Rozumieją, że możliwość wpływania na życie ludzi za pomocą informacji i produktów jest zarówno przywilejem, jak i odpowiedzialnością. Gaiam bierze pod uwagę wszystkie aspekty naszego życia i wpływ, jaki mamy na naszą planetę. Badania sugerują, że koncepcja ta przemawia do około 50 milionów ludzi w samych Stanach Zjednoczonych. Strategia Gaiam na dostarczanie wyróżniającej się jakości, dla których są one znane jest partnerem z ekspertami w zdrowie / wellness, eko-życia i rozwoju osobistego, aby rozwijać własne produkty, które spełniają potrzeby naszych klientów z sensownych rozwiązań. Nazwa GAIAM jest połączeniem słów Gaia (nazwa Matki Ziemi z cywilizacji minojskiej starożytnej Krety), i przypomina nam, że wszyscy jesteśmy połączeni z ziemią, powietrzem i wodą i bardzo mocno częścią tego Żywego Systemu, który utrzymuje nas wszystkich.

  • Brand