Karella CB-90 Elektroniczna Tablica Do Darta Z Szafką

889.00000044   1008.99999969
Magazyn zdalny (dostawa 14-25 dni)

Karella CB-90 Elektroniczna tarcza do rzutek, która jest montowana w szafie.

W zestawie znajdują się 4 komplety strzałek o wadze 17 gramów.

Dysk jest jednym z najlepszych do użytku domowego i dostajemy 38 gier, z 211 wariantami tychże. Do tarczy Karella CB-90 dołączone są 4 komplety rzutek, dodatkowe końcówki i adapter.

Elektroniczne tarcze mają tę wielką zaletę, że liczą punkty dla Ciebie i może zaoferować szeroki zakres gier bez konieczności dostać się do szczegółów gry. Ułatwia to zabawę w domu lub w domku letniskowym. Dodatkowo, nie będziesz ryzykował dziur w ścianie za elektroniczną tarczą do gry w rzutki.

Karella CB-90 może obsługiwać do 16 graczy jednocześnie, więc jest tu mnóstwo miejsca dla całej rodziny.

Narty są wyposażone w 5 tablic wyników LED i to właśnie na nich można zobaczyć wyniki dla 16 graczy. Karella CB-90 posiada warianty gier w krykieta, pointę, zawody, gry sportowe i kasynowe. Oznacza to, że zawsze masz nową grę, aby wyzwanie swoje umiejętności rzutki. Jest również możliwe, aby mieć zmienną trudność dla wszystkich tych gier.

Karella CB-90 posiada licznik double-in, double-out oraz opcję master-out. Jeśli potrzebujesz partnera, możesz skorzystać z funkcji Cupermatch, gdzie możesz wybrać jednego z 5 przeciwników w komputerze.

Bullseye posiada 2-strefowy spód, aby uzyskać najbardziej optymalną powierzchnię komórek. Elektroniczne rzutki softtip mogą być również dołączone poza samym dartboard, jak jest dodatkowy duży dysk do tego.

Jeśli nie trafisz w elektroniczną tarczę do gry w lotki Karella CB-90, masz możliwość ponownego rozpoczęcia rundy. Wbudowany głośnik może być regulowany w 8 poziomach, a do dyspozycji są komunikaty oraz dźwięki cyfrowe.

Tarcza do rzutek Karella CB-90 montowana jest w szafce, która posiada uchwyty na 4 zestawy lotek (które są w zestawie), ale oczywiście można tu również przechowywać każdy inny zestaw lotek.

Wymiary elektronicznej tarczy do rzutek Karella CB-90 to 58 x 49 x 7cm w stanie zamkniętym i 58 x 100 x 7cm w stanie otwartym. Waga wynosi 5kg.

Uwaga: Instrukcja obsługi dostępna tylko w języku angielskim!

  • Brand
  • Liczba Osób Grających Równocześnie 16 persons
  • Liczba Gier 38 szt
  • Z Szafką Ja