O Apuls.pl | Apuls.pl

"Prowadzimy naszą firmę z sercem"

Nasza wizja

Jesteśmy pasjonatami zdrowia, ruchu i ogólnopojętego aktywnego trybu życia.

W połączeniu z innowacyjnymi rozwiązaniami w świecie sportu, daje nam to możliwość dostarczania sprzętu treningowego, maszyn do ćwiczeń oraz suplementów diety do wielu państw. Dlatego od wielu lat nasza firma działa na 15 rynkach europejskich, co pozwoliło zgromadzić nam mnóstwo zadowolonych klientów.

To właśnie klienci są dla nas najważniejszym czynnikiem motywacyjnym i dlatego dbamy o ich obsługę, mamy konkurencyjnie niskie ceny oraz kładziemy duży nacisk na wysoką jakość naszych produktów, aby każdy wielbiciel sportu był zadowolony.

Nasze doświadczenie, pochodzi z wielu lat pracy z najlepszymi specjalistami z zakresu tworzenia sprzętu i akcesoriów treningowych. I właśnie to doświadczenie chcemy przekazać za pośrednictwem naszego sklepu internetowego Apuls – miejsca, w którym znajdziesz wyłącznie profesjonalne produkty!

 

Dlaczego warto kupować w Apuls?

Powodów, aby dokonać zakupów w sklepie internetowym Apuls jest wiele. Najważniejszymi z nich są:

  1. Mamy wysokiej jakości róznorodne produkty w konkurencyjnie niskiej cenie
   Za każdym razem, gdy wprowadzamy nowy produkt, kryje się za tym niewiarygodnie długi proces. Jest dla nas bardzo ważne oferowanie produktów, które mają zarówno wyjątkowo wysoką jakość, jak i dobrą cenę. Nieustannie pracujemy nad optymalizacją tych dwóch czynników, aby zapewnić naszym klientom jak najlepsze oferty.


  2. Jesteśmy uczciwi i mamy długoletnie doświadczenie
   Uczciwość i czyste sumienie to fundamenty Apuls, dlatego ręczymy za wszystkie nasze produkty, które są starannie dobierane dla każdego klienta. Pomimo całej masy pozytywnych recenzji na Trustpilot i opinii klientów, zawsze ogromnie się cieszymy, gdy uzyskujemy jeszcze więcej zadowolonych klientów. To nasza pasja i podstawowy powód, dla którego założyliśmy lata temu tę firmę.
      

      

      


  3. Gwarantujemy bezpieczeństwo i pewność, że pomoc nadejdzie, gdy będziesz tego potrzebować
   Kochamy to, co robimy, a tym samym każdego klienta, którego mamy przyjemność obsługiwać.Nasza strona skonstruowana jest tak, aby nasi klienci mogli dokonywać zakupów w łatwy i szybki sposob. Dodatkowo nasz dział obsługi klienta zawsze chętnie odpowiada na pytania i pomaga w doborze odpowiedniego sprzętu fitness.

   Fakt, że jesteśmy małą firmą, daje nam jeszcze lepsze możliwości zachowania elastyczności we wszystkich obszarach, takich jak doradztwo, wysyłka i płatności. Skontaktuj się z nami, jeśli masz jakieś konkretne pytania.

    

  4. Oferujemy pełne wsparcie techniczne i gwarantujemy prawo do zwrotu produktów w ciągu 365 dni od dnia zakupu.
   Dzięki nam nie musisz się martwić o ewentualne problemy po dokonanu transakcji. Jesteśmy zawsze gotowi do kontaktu z naszymi klientami.

 

Sport i ruch zawsze nas bardzo interesowały. Dlatego postanowiliśmy znaleźć sposób na to, by się tym zajmować zawodowo. Właśnie z tego powodu założyliśmy Apuls.dk.

Sprawia to, że robiąc zakupy w Apuls otrzymujesz nie tylko znakomity produkt w dobrej cenie, ale także pełną pasji obsługę. Dlatego też staramy się jak najlepiej doradzać naszym gościom, publikując artykuły.

 

Nawiązaliśmy współprace z ekspertami

Chcemy nie tylko dostarczać wysokiej klasy sprzęt do ćwiczeń, ale również zmienić myślenie o treningu i pokazać, jak skuteczny może on być. Dlatego oprócz oferowania produktów sportowych, tworzymy sekcję blogową, wypełnioną poradami, wskazówkami oraz aktualnościami ze świata. Dlatego tworzymy ją przy współpracy ze specjalistami w dziedzinie sportu takimi jak trenerzy personalni oraz dietetycy.