Odin Basic Hex Hantle 3kg

38.99999991   69.00000003
W magazynie (dostawa 2-6 dni)

Odin Basic Hex Hantle 3kg to para najwyższej jakości, stabilnych hantli, które mogą być używane do wielu ćwiczeń. Hantle są wykonane z mocnego tworzywa sztucznego i są dostępne w różnych wagach, w zależności od potrzeb.

Hantle mają stałą wagę, ale są sprzedawane z różnymi obciążeniami. Oznacza to, że masz możliwość zarówno zwiększenia, jak i zmniejszenia obciążenia, aby dopasować je do swoich potrzeb.

Wszystkie hantle posiadają wyraźne oznaczenie obciążenia na wadze, a sześciokątny kształt hantli zapobiega ich staczaniu się po podłodze. Te hantle są również łatwe do bezpiecznego przechowywania po użyciu.

Hantle są łatwe w użyciu dla każdego, a także mają przyjemną powierzchnię dla zwiększenia komfortu. Oznacza to, że zawsze masz pewny i mocny chwyt hantli, niezależnie od rodzaju ćwiczenia. Z tymi hantlami możesz wykonywać szeroki zakres ćwiczeń łatwo i bez wysiłku i zawsze uzyskać jak najwięcej ze swojego treningu.

Te wytrzymałe hantle firmy Odin to solidne hantle, które mogą być używane niezależnie od doświadczenia i zapewnią Ci bezpieczny i komfortowy trening ramion.

Ta cena dotyczy 1 szt. Hantle Odin Basic Hex 3kg.

  • Brand
  • Forma Sześciokątny
  • Regulowany Nie
  • Waga 3 kg
  • Materiał Zewnętrzny Plastik