Odin S800 Rower Spinningowy

1489.0000003799998   3728.99999991
Spodziewane dotarcie do magazynu:: 31. july 2024

Rower spinningowy Odin z wieloma możliwościami regulacji. Ten rower spinningowy jest skierowany do szerokiej grupy docelowej i doskonale sprawdzi się jako domowy trenażer w każdym domu. Jeśli szukasz roweru spinningowego, który przeniesie zajęcia spinningowe do Twojego salonu, to znalazłeś właściwy model. Przy maksymalnej wadze użytkownika 150 kg, otrzymujesz bardzo stabilny rower spinningowy, który bardzo dobrze uzupełnia wszystkie rowery, które mogłeś wypróbować na siłowni. Nawet jeśli nie ważysz nic koło 150 kg, nadal będziesz czerpać korzyści z roweru spinningowego o maksymalnej wadze użytkownika 150 kg. Będzie on bardziej stabilny niż rower, który może utrzymać tylko 120 kg. Rower spinningowy Odin S800 to stabilny rower spinningowy o takiej samej funkcjonalności jak rowery spinningowe z siłowni. Jednak nie należy oczekiwać, że ta sama jakość będzie w 100% równa, ponieważ nadal istnieje duża różnica w cenie aż do tych rowerów środkowych.

Rower spinningowy do domu:Jeśli chcesz zaoszczędzić czas w codziennym życiu, ten rower spinningowy Odin S800 będzie doskonałym wyborem do treningu w domu. Wprowadzając rower spinningowy do swojego salonu, masz teraz możliwość bardziej efektywnego spędzania czasu. Nie będziesz już musiał chodzić do i z siłowni, a zatem zaoszczędzisz dużo czasu na transport, który możesz przeznaczyć na trening.

Niektórzy ludzie decydują się nie mieć w domu maszyny do ćwiczeń, ponieważ uważają, że zajmuje ona zbyt dużo miejsca. Ale ten rower spinningowy Odin S800 ma wymiary zaledwie 123 x 54 x 115 cm i jest wyposażony w kółka transportowe, dzięki czemu można go łatwo przemieszczać przed i po treningu. Przekonasz się, że możesz łatwo przenieść ten rower spinningowy z pokoju do pokoju, jeśli chcesz go spakować lub jeśli masz różne pokoje, w których chcesz ćwiczyć.

Technika roweru spinningowego Odin S800:Rower spinningowy z kołem zamachowym o wadze 22 kg - zapewniającym wygodną i naturalną nić. Opór działa z płynną regulacją, podobną do tej, którą znasz z rowerów spinningowych na siłowni. Dodatkowo otrzymują Państwo rower spinningowy z napędem pasowym, co również przyczynia się do komfortowego wątku. System napędu pasowego to technika znana z wielu innych niezawodnych maszyn. Cała ta wspaniała technologia jest połączona w jednym urządzeniu do ćwiczeń, które ma całkowitą wagę 42 kg, co pomaga wskazać, że jakość jest w porządku.

W uzupełnieniu do dobrego technicznie roweru spinningowego, otrzymujesz również komputer, który pokaże Ci wszystko, co musisz wiedzieć. Wiele rowerów spinningowych nie posiada komputera rowerowego, ale ten Odin S800 Spinning Bike jest wyposażony w inteligentny kompaktowy komputer, który na bieżąco informuje o czasie, dystansie, prędkości, kaloriach i tętnie. Puls można łatwo zmierzyć trzymając ręce na 2 ręcznych pulsometrach na kierownicy. Wkrótce potem na wyświetlaczu pojawi się tętno. Tętno jest ważne podczas treningu na rowerze spinningowym, ponieważ dobrze jest trenować zgodnie z docelowymi wartościami tętna. Oznacza to, że otrzymujesz po osiągnięciu określonego rytmu pracy serca podczas treningu. Postaraj się podnieść tętno kilka razy podczas treningu.

Dodatkowo otrzymujesz miły wskaźnik czasu, w jakim trenowałeś i jak daleko przejechałeś na rowerze. Prędkość jest również bardzo dobra do treningu, ponieważ po pewnym czasie treningu wiesz, gdzie kończy się twoje tętno, przy różnych prędkościach. Może to być mniej rozpraszające podczas treningu, ponieważ nie musisz odrywać rąk od kierownicy. Na koniec otrzymasz całkowite zużycie kalorii dla całego treningu, więc możesz opuścić swój rower spinningowy z dumą i małym dowodem swojej wytrwałości.

Uchwyt ma długość 20,5 cm i zapewnia dobrą efektywną długość gwintu.

Rower spinningowy z wieloma opcjami regulacji:Najważniejsze dla roweru spinningowego są opcje regulacji. Każdy z nas jest inny i dlatego wszyscy potrzebujemy indywidualnego ustawienia naszych maszyn treningowych. Ten rower spinningowy Odin S800 daje Ci szerokie możliwości ustawienia roweru spinningowego tak, aby pasował do Ciebie i Twojego treningu w 100%. Przede wszystkim masz możliwość regulacji sztycy: 9 stopniowa regulacja w pionie od 80 - 100cm. Jest to wielka zaleta, ponieważ cała rodzina może korzystać z tej maszyny treningowej, czyniąc trening nieco bardziej zabawnym.

Wtedy ważna jest możliwość regulacji odległości siodełka od kierownicy. W tym przypadku mamy do czynienia z dobrą regulacją bezstopniową z dokładnymi wskazaniami, które umożliwiają zapamiętanie poprzedniej regulacji. Regulacja siodełka daje 6 wskazań dla regulacji poziomej w zakresie 0 - 7cm. Samo siodełko posiada również możliwość regulacji kąta nachylenia do własnych upodobań.

Siodełko ma 15cm szerokości i 26cm długości. Jest to klasyczne siodełko do rowerów spinningowych z dobrą amortyzacją, która nie jest zbyt miękka, ale też nie za twarda. Dodatkowo siodełko wykonane jest z otworem w środku, dzięki czemu środkowy element jest jak najmniej obciążony.

Następnie, ważne jest również, aby mieć możliwość regulacji kierownicy: kierownica tego roweru spinningowego Odin S800 ma dobrą regulację pionową 6 stopni w zakresie 90 - 103cm. Ten podział kroków ułatwia zapamiętanie ustawień z ostatniego treningu, jeśli na tym samym rowerze spinningowym trenuje kilku użytkowników. Dodatkowo mamy również bardzo dobrą regulację poziomą kierownicy w zakresie 0 - 6,5cm. Sama kierownica mierzy 49cm szerokości i 36cm długości. Kierownica oferuje wiele opcji dla różnych pozycji rąk, co jest naprawdę dobre dla treningu spinningowego. Masz wiele możliwości ułożenia rąk, niezależnie od tego, czy jeździsz agresywnie, czy w pozycji wyprostowanej. Ponadto, gdy stoisz na pedałach, masz bardzo dobry kontakt z kierownicą.

W sumie masz wiele opcji regulacji przy siodełku i kierownicy. Odległość między siodełkiem a kierownicą można regulować w zakresie 68 - 81 cm, co zapewnia miejsce dla wysokich i niskich osób na tym rowerze spinningowym Odin S800.

Praktyczne informacje o rowerze spinningowym Odin S800:Kiedy otrzymasz swój nowy rower spinningowy, otrzymasz go w pudełku o wymiarach 108 x 19,5 x 84 cm, a waga pudełka wynosi 47 kg. Dlatego warto zachować ostrożność przy odbiorze i montażu tego roweru spinningowego. W przeciwnym razie może to być ciężkie zadanie dla jednej osoby. Po złożeniu swojego nowego roweru spinningowego Odin S800, masz doskonałą możliwość przenoszenia go z pokoju do pokoju, ponieważ jest on wyposażony w 2 mocne kółka transportowe. To sprawia, że posiadanie roweru spinningowego jest łatwe, ponieważ możesz usiąść przed telewizorem, kiedy chcesz ćwiczyć, ale możesz go również odsunąć, kiedy masz gości.

Rower spinningowy Odin S800 ma 44cm wejścia, dzięki czemu łatwo na niego wsiąść i zsiąść.

Pedały, które są dostarczane z tym rowerem spinningowym Odin S800 nie są pedałami zatrzaskowymi, ale istnieje możliwość dokupienia pedałów zatrzaskowych. Dołączone do zestawu pedały posiadają poręczną regulowaną nakładkę na palce, która umożliwia dostosowanie pedałów tak, aby dobrze przylegały do butów, w których trenujesz.

Odin S800 Dane roweru spinningowego:

Koło obrotowe: 22kg

>

Hamowanie

Waga: 42kg

Wymiary całkowite roweru spinningowego: 123 x 54 x 115cm - 42kg

Komputer: czas, dystans, prędkość, kalorie, tętno

Maksymalna waga użytkownika: 150kg

Opakowanie: 108 x 19,5 x 84cm - 47kg

>

Koła transportowe

Siodło: 15 x 26cm wykonane z dobrymi wypustkami na tylnej części siodła, z otworem na środku na środkowy element. Wygodne siodło jeździeckie.

Regulacja sztycy: 9 stopniowa regulacja w pionie od 80 - 100cm

Regulacja siodełka: 6-stopniowa regulacja pozioma od 0 do 7cm

Liniowa regulacja kierownicy - 6 stopniowa regulacja w zakresie 90 - 103cm

Ręczna regulacja kierownicy w zakresie 0 - 6,5cm

Sterownica: 49cm szerokości z możliwością wielu pozycji rąk. Długość kierownicy wynosi 36cm.

Odległość pomiędzy siodełkiem a kierownicą (mierzona od tylnej części siodełka do pierwszej części kierownicy) 68 - 81cm

>

Średnio-niskie wejście 44cm

Ramię korby o długości 20,5cm

>

Siodło z otworem

Pedały: 10 x 7cm z regulowaną nakładką na palce (pedały SPD są opcjonalne)

 • Brand
 • Bluetooth (dołączenie Tabletu I Smartfona) Nie
 • Układ Hamulcowy Klocki hamulcowe
 • Computer data Ja
 • Wymiary 123 x 54 x 115cm
 • Praca Napęd pasowy
 • Wolnobieg Nie
 • Wysokość Ustawienia Średni
 • Regulacja Oporu Ręczny
 • Maksymalna Waga Użytkownika 150 kg
 • Regulacja Oporu Bezstopniowe
 • Pulsometr Pulsometr na rękę
 • Koło Zamachowe 22 kg
 • Waga 47 kg
 • Funkcja Watów Nie