FIBO 2017 Fitsword - nowy trend w fitnessie

Co roku na targach FIBO pojawiają się nowe trendy w fitnessie, a na tegorocznych targach FIBO w Kolonii pojawiło się również wiele dobrych pomysłów na przyszłość fitnessu. 

Trening funkcjonalny staje się coraz bardziej popularny i ten gatunek fitnessu cały czas się rozwija. Ruch jest w centrum uwagi i wiele rozwija się tam, gdzie ciało jest wyzwaniem. Oto Fitswords, który będzie próbował przeniknąć do świata fitness. 

To wszystko jest wciąż bardzo nowe i zawsze będzie ryzyko, że nigdy nie dostanie wielkiego przełomu. Jest wiele rzeczy, które mogą pójść nie tak podczas wprowadzania na rynek nowego sprzętu fitness. Na przykład bardzo sceptycznie podchodzimy do nadchodzącej zalecanej ceny detalicznej. Według producenta, będą one kosztować od 1.900 do 2.300 DKK za zestaw Fitswords. Z tego, co widzieliśmy, to trochę na wyrost.

Ale z niecierpliwością czekamy na rozwój Fitsword.

Jeśli nie możesz się doczekać, aby zacząć, możesz alternatywnie spojrzeć na zestaw ciężarków na nadgarstki. To jest część tego samego myślenia, które stoi za tą formą ćwiczeń i masz wiele z tych samych opcji. Zajrzyj tutaj: https://apuls/traeningsudstyr/haandledsvaegte-ankelvaegte

Baw się dobrze.

Źródło: FIBO 2017, Kolonia Niemcy