Prawo do zwrotu przez 365 dni Prawo do zwrotu przez 365 dni
Bezpłatny zwrot Bezpłatny zwrot
Dostawa już od 15 zł Dostawa już od 15 zł
Gwarancja ceny Gwarancja ceny
Trustpilot Trustpilot

Dostawa - Apuls.pl

Czas dostawy

Twoje zamówienie zostanie wysłane natychmiast, dotrze więc już po 2-5 dniach. W szczególnych przypadkach, gdy czas dostawy jest dłuższy, podajemy to wyraźnie w opisie towaru i w koszyku, aby nie było wątpliwości.
W przypadku opóźnienia zostaniesz poinformowany najszybciej jak będzie to możliwe.

Koszt wysyłki jest różny w zależności od wybranej metody dostawy. Dostawa do paczkomatu kosztuje tylko 15 zł.

 

Przewoźnik

Większość paczek zostanie wysłana za pomocą GLS, ale w niektórych przypadkach korzystamy również z usług PostDanmark, Danske Fragtmænd, DHL, DPD i Schenker. Jeśli zamawiasz ładunek z dostawą, a Twoja paczka waży więcej niż 20 kg, firma kurierska dostarcza paczkę do grancy Twojej posejsi, ponieważ nie ma obowiązku podnoszenia paczek ważących więcej niż 20 kg. Jeśli potrzebujesz dokładnych informacji o tym, który przewoźnik dostarcza Twoją paczkę, możesz skontaktować się z nami pod adresem info@apuls.pl.

 

Zwroty towarów

Jeśli chcesz zrezygnować z zakupu, w Apuls wszystko pójdzie gładko. Zawsze zapewniamy możliwość zwrotu w ciągu 365 dni, a także bezpłatną wysyłkę zwrotną.

Wystarczy wysłać na adres info@apuls.pl e-mail z informacją, że chcesz skorzystać z bezpłatnego zwrotu. Wtedy nasz dział obsługi klienta zadba, by było to tak proste, jak to tylko możliwe.

Pamiętaj, że musisz zwrócić przedmiot w takim samym stanie, w jakim do Ciebie przybył. Oznacza to również, że opakowanie musi być nienaruszone, a przedmiot nieużywany.