Dostawa - Apuls.pl

Czas dostawy

Twoje zamówienie zostanie wysłane natychmiast, dotrze więc już po 2-5 dniach. W szczególnych przypadkach, gdy czas dostawy jest dłuższy, podajemy to wyraźnie w opisie towaru i w koszyku, aby nie było wątpliwości.
W przypadku opóźnienia zostaniesz poinformowany najszybciej jak będzie to możliwe.

Koszt wysyłki jest różny w zależności od wybranej metody dostawy. Dostawa do paczkomatu kosztuje tylko 15 zł.

 

Przewoźnik

Większość paczek zostanie wysłana za pomocą GLS, ale w niektórych przypadkach korzystamy również z usług PostDanmark, Danske Fragtmænd, DHL, DPD i Schenker. Jeśli zamawiasz ładunek z dostawą, a Twoja paczka waży więcej niż 20 kg, firma kurierska dostarcza paczkę do grancy Twojej posejsi, ponieważ nie ma obowiązku podnoszenia paczek ważących więcej niż 20 kg. Jeśli potrzebujesz dokładnych informacji o tym, który przewoźnik dostarcza Twoją paczkę, możesz skontaktować się z nami pod adresem info@apuls.pl.

 

Zwroty towarów

Jeśli chcesz zrezygnować z zakupu, w Apuls wszystko pójdzie gładko. Zawsze zapewniamy możliwość zwrotu w ciągu 365 dni, a także bezpłatną wysyłkę zwrotną.

Wystarczy wysłać na adres info@apuls.pl e-mail z informacją, że chcesz skorzystać z bezpłatnego zwrotu. Wtedy nasz dział obsługi klienta zadba, by było to tak proste, jak to tylko możliwe.

Pamiętaj, że musisz zwrócić przedmiot w takim samym stanie, w jakim do Ciebie przybył. Oznacza to również, że opakowanie musi być nienaruszone, a przedmiot nieużywany.