Płatność - Apuls.pl

W Apuls możesz korzystać z następujących sposobów płatności:

  • Karta płatnicza
  • Przelew bankowy

 

Karta płatnicza

Jeśli chcesz zapłacić kartą płatniczą, płatność zostanie dokonana w bezpieczny sposób za pośrednictwem usługi Bambora. Połączenie jest zabezpieczone, a płatność stuprocentowo bezpieczna. Przy płatności kartą nie ma maksymalnej kwoty zamówienia. Podczas płatności nie będą naliczane żadne dodatkowe opłaty za płatność kartą płatniczą lub kredytową.

Kwota zostanie pobrana z Twojego konta dopiero po wysłaniu przedmiotu z naszego magazynu. Możesz wtedy oczekiwać, że zakup otrzymasz w ciągu 2-5 dni roboczych.

Wszystkie Twoje dane zostaną przesłane za pomocą połączenia SSL, które jest całkowicie bezpieczne.

Konieczne będzie podanie numeru karty, numeru ewidencyjnego, kodu CVC oraz terminu ważności karty. Kiedy dokonasz płatności, otrzymamy jedynie pozwolenie na późniejsze pobranie należności w chwili wysłania towaru. W związku z tym przed wysłaniem towaru z Twojego konta nie zostanie pobrana żadna kwota.

Naszym partnerem obsługującym płatności kartami płatniczymi jest Bambora, która spełnia wszystkie wymagania PCI DSS.

 

Przelew bankowy

Jeśli chcesz zapłacić przelewem, wystarczy wybrać tę opcję podczas dokonywania płatności. Otrzymasz wtedy nasz numer rachunku bankowego, na który możesz przelać kwotę. Zamówienie wyślemy natychmiast po otrzymaniu należności. Możesz wtedy oczekiwać, że zakup otrzymasz po 2-5 dniach.

 

VAT

Wszystkie nasze ceny zawierają podatek VAT.