Profesjonalny

W Apuls mamy duże doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu sal do fitnessu i ćwiczeń dowolnej wielkości. Dostarczamy profesjonalny sprzęt treningowy do komercyjnych siłowni, firm, hoteli, szkół, instytucji itp. Kładziemy duży nacisk na profesjonalne i osobiste doradztwo, w ramach którego oferujemy rozwiązania dostosowane do potrzeb i życzeń klienta. Jesteśmy zawsze gotowi do pomocy – kiedy masz całkiem nową siłownię i wtedy, kiedy chcesz tylko uzupełnić maszyny lub sprzęt.

Profesjonalny@apuls.pl

Czytaj więcej
Kryteria sortowania:

Akwizycja impulsów

Apuls to dostawca sprzętu fitness i sprzętu do ćwiczeń do użytku profesjonalnego. Z nami żadne zadanie nie jest zbyt duże lub zbyt małe - niezależnie od tego, czy chodzi o komercyjną siłownię, czy o małe przedsiębiorstwo, nasi kompetentni doradcy są zawsze gotowi służyć pomocą i wskazówkami. Przywiązujemy dużą wagę do indywidualnego i profesjonalnego doradztwa, w którym potrzeby i życzenia klienta są zawsze na pierwszym miejscu. Nie tylko dostarczamy sprzęt treningowy - dążymy do tego, aby zaoferować klientowi doświadczenie wykraczające poza zwykłe ramy Dla nas ważne są sparingi i współpraca, a naszym głównym zadaniem jest znalezienie wspólnie z klientem właściwego rozwiązania. Często istnieje duża różnica między tym, które rozwiązanie jest właściwe.

Dlaczego warto wybrać Apuls na swojego partnera?

W Apuls jesteśmy z Tobą w całym procesie - od pomysłu i myśli, do działania i realizacji. Z naszym bogatym doświadczeniem w fitness i sprzętu do ćwiczeń, mamy szeroką wiedzę na temat branży - więc czy jest to nowa komercyjna siłownia, lub po prostu chcesz uzupełnić niektóre maszyny / sprzęt w lokalnej siłowni, jesteśmy zawsze gotowi pomóc i doradzić.

Wycena z Apuls jest całkowicie niewiążąca i bezpłatna, a jeśli chcieliby Państwo skorzystać z wizyty jednego z naszych wykwalifikowanych konsultantów, to oczywiście chętnie to zrobimy - również całkowicie niewiążąco i bezpłatnie. Ponieważ wiemy, że nie ma dwóch takich samych klientów, a zapotrzebowanie na siłownię może być bardzo różne w zależności od klienta. We współpracy z klientem, przy udziale naszych pomysłów i przemyśleń, zawsze staramy się znaleźć rozwiązanie, które najlepiej odpowiada potrzebom i życzeniom klienta. Naszym głównym zadaniem jest stworzenie rozwiązania "szytego na miarę", które zapewni najlepsze warunki szkoleniowe dla użytkowników.

Dzięki firmie Apuls masz pewność, że masz partnera z dużym doświadczeniem w zakresie zakupu profesjonalnego sprzętu treningowego do różnych siłowni. Jesteśmy zawsze do dyspozycji - nawet jeśli jest to tylko pytanie dotyczące pojedynczej maszyny lub potrzebujesz wskazówek w związku z nią. Nasze doświadczenie jest szerokie i dostarczamy urządzenia dla następujących branż:

 • Komercyjne centra fitness
 • Przedsiębiorstwa
 • Hotele
 • Kluby sportowe i hale
 • Foreninger
 • Szkoły i instytucje
 • Fizjoterapeuci
 • Trenerzy personalni

Wysoka jakość w wyjątkowo konkurencyjnych cenach! Nasza szeroka oferta profesjonalnych urządzeń treningowych i do ćwiczeń sprawia, że zawsze mamy to, co spełnia kryteria klienta. Więc czy jesteś komercyjną siłownią, gdzie nacisk i presja na sprzęt będzie bardzo duża, czy po prostu chcesz sprzęt do lokalnej siłowni, znajdziesz go w Apuls. Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością i doskonałym wzornictwem - starannie wybraliśmy nasz asortyment w oparciu o jakość i wzornictwo, ponieważ ważne jest, aby te dwa kryteria szły ze sobą w parze. Dla nas ważne jest, aby sprzęt wytrzymywał użytkowanie, a dodatkowo był miły dla oka, aby był zachęcający dla użytkowników pomieszczenia. Jasna i atrakcyjna siłownia z ładnymi i wydajnymi maszynami to idealny przepis na szczęśliwych i zadowolonych użytkowników.

Serwis urządzeń / umowa serwisowa

Dzięki nam nie zostaniesz zapomniany po dostarczeniu i założeniu Twojej nowej siłowni. Jak już wspomniałem, jesteśmy z Tobą przez cały czas trwania procesu - oznacza to, że nie zawiedziemy Cię i resztę pozostawimy Tobie. Oferujemy późniejsze serwisowanie maszyn i urządzeń, a także istnieje możliwość zawarcia umowy serwisowej dostosowanej do indywidualnych potrzeb klienta.

Zaletą umowy serwisowej jest to, że otrzymujesz pewną formę zabezpieczenia. Tutaj wiesz, że sprzęt będzie sprawdzany X razy w roku, a to powinno zapewnić, że Twoja siłownia jest zawsze gotowa do użycia. Umowa serwisowa może się znacznie różnić w zależności od klienta, ponieważ potrzeby i oczekiwania związane z umową są często różne w zależności od pomieszczenia i jego użytkowników. Poniżej przedstawiamy niektóre z czynników, które może obejmować umowa o świadczenie usług:

 • Liczba wizyt w ciągu roku
 • Rozmiar pomieszczenia / ilość sprzętu
 • Jazda samochodem
 • Czas obsługi

Potrzeba serwisowania sprzętu szkoleniowego jest bardzo różna i zupełnie inaczej wygląda sytuacja, gdy sprzęt wymaga remontu. W Apuls zalecamy, aby jedna lub mała grupa była "odpowiedzialna" za siłownię. W ten sposób zapewniasz, że zawsze jest ktoś, kto jest świadomy, jeśli wystąpi usterka lub wada maszyny. Wspólnie z osobą(ami) odpowiedzialną(ymi) znajdziemy rozwiązanie problemu, tak aby siłownia była zawsze gotowa do użytku. Dodatkową wskazówką byłoby trzymanie w pokoju małej książeczki, do której użytkownicy mogliby łatwo wpisywać się w przypadku problemów z maszyną. To oni korzystają z pomieszczenia i poruszają się po różnych maszynach - dlatego też to oni zauważają, czy z daną maszyną jest coś nie tak.

Jako alternatywę do umowy serwisowej oferujemy również "bieżące" serwisowanie urządzeń lub całej siłowni. Jeśli czujesz się bardziej komfortowo po prostu zadzwonić, gdy masz problemy z konkretnym urządzeniem, to oczywiście jest to również opcja. Niezależnie od tego, jakiego rodzaju usług potrzebujesz, zawsze służymy pomocą. Niektóre z rzeczy, na które zwracamy uwagę podczas wizyty serwisowej to:

 • Śruby napinające
 • Testowanie maszyn (hałas i zużycie)
 • Smarowanie maszyn

Kontakt z nami

Nasze wykwalifikowane konsultantki zawsze służą pomocą i radą w doborze sprzętu do ćwiczeń i fitness. Dlatego nie wahaj się skontaktować z nami, jeśli planujesz założyć nową siłownię lub chcesz dodać nowe urządzenia do ćwiczeń.

Profesjonalny@apuls.pl