Sprzęt profesjonalny

W Apuls posiadamy wieloletnie doświadczenie w profesjonalnym doradztwie i kompleksowej obsłudze naszych Klientów. Specjalizujemy się w projektowaniu wyposażenia siłowni i sal fitness. Oferujemy wyposażenie siłowni i klubów fitness w najwyższej klasy sprzęt fitness. Zapewniamy kompleksową obsługę - od projektowania, aż po fachowy serwis dostosowany do potrzeb Klientów. Nasza oferta skierowana jest do firm z branży sportowej, jak również hoteli, szkół i wszelkich innych instytucji poszukujących kompleksowych i innowacyjnych rozwiązań. Jako zaufany dostawca sprzętu fitness i usług serwisowych zapraszamy do współpracy.

Czytaj więcej
Kryteria sortowania:

Misja firmy

Apuls to dostawca profesjonalnego sprzętu do klubów fitness, jak i do użytku profesjonalnego. Z nami żadne zadanie nie jest zbyt duże lub zbyt małe - niezależnie od tego, czy chodzi o komercyjną siłownię, czy o małe przedsiębiorstwo, nasi kompetentni doradcy zawsze służą pomocą i fachowymi wskazówkami. Przywiązujemy dużą wagę do indywidualnego i profesjonalnego doradztwa, w którym potrzeby i życzenia klienta są zawsze na pierwszym miejscu. Priorytetem jest dla nas zapewnienie ponadprzeciętnych doznań zakupowych naszym Klientom, dlatego też nie tylko dostarczamy sprzęt treningowy - dążymy do tego, aby zaoferować klientowi doświadczenie wykraczające poza zwykłe ramy. Naszą misją jest współpraca z Klientami oraz
znajdowanie najskuteczniejszych i innowacyjnych rozwiązań. Często istnieje duża różnica między tym, które rozwiązanie jest właściwe.

Dlaczego warto wybrać Apuls na swojego partnera?

W Apuls jesteśmy z Tobą w całym procesie - od pomysłu i myśli, do działania i realizacji. Z naszym bogatym doświadczeniem w profesjonalnym doradztwie i kompleksowej obsłudze Klienta, jesteśmy zaufanym dostawcą sprzętu fitness i usług serwisowych w biznesie fitness. Nasza fachowa wiedza oraz szeroka gama oferowanych produktów i usług pozwalają na kompleksową obsługę najbardziej wymagających Klientów w zakresie nowych projektów, jak i rozwoju już istniejących.

Wycena z Apuls jest całkowicie niewiążąca i bezpłatna, a jeśli chcieliby Państwo skorzystać z wizyty naszej wykwalifikowanej kadry fachowców, zapewniamy bezpłatną, rzetelną i terminową konsultację. Ponieważ wiemy, że nie ma dwóch takich samych Klientów, każdy projekt traktujemy indywidualnie. Nasze pomysły, rozwiązania, innowacje konsultujemy w ścisłej współpracy z Klientem, tak by efekt końcowy był wynikiem współpracy, idealnie odpowiadającym potrzebom Klienta. Naszym głównym zadaniem jest stworzenie rozwiązania "szytego na miarę", bezpiecznego i w pełni funkcjonalnego.

Dzięki firmie Apuls masz pewność, że masz partnera z dużym doświadczeniem w zakresie projektowania przestrzeni sportowych, zakupu profesjonalnego sprzętu treningowego do różnych siłowni, jak i kompleksowego serwisu. Jesteśmy zawsze do dyspozycji - bez względu na to jakiej wskazówki potrzebujesz lub jaki problem chcesz rozwiązać. Dzięki szerokiemu doświadczeniu dostarczamy urządzenia dla następujących branż:

 • Komercyjne centra fitness
 • Przedsiębiorstwa
 • Hotele
 • Kluby sportowe i hale
 • Foreninger
 • Szkoły i instytucje
 • Fizjoterapeuci
 • Trenerzy personalni

Wysoka jakość w wyjątkowo konkurencyjnych cenach! Naszą przewagą jest szeroki asortyment sprzętu fitness i urządzeń treningowych tak, by zadowolić najbardziej wymagających Klientów. Czy jesteś komercyjną siłownią lub dużym obiektem sportowym,, gdzie nacisk i presja na sprzęt będzie bardzo duża, czy po prostu potrzebujesz sprzętu do lokalnej siłowni, znajdziesz go w Apuls. Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością i wyszukanym designem - starannie wybraliśmy nasz asortyment w oparciu o jakość i design, dzięki czemu estetyka i solidność wykonania wyróżnia nas, jak i naszych Klientów w świecie sportu. Najwyższej klasy sprzęt fitness w parze z unikatowym designem zachęca do użytkowania i cieszy oko najbardziej wymagających odbiorców. Szczęśliwy i zadowolony Klient to GWARANCJA SUKCESU!

Serwis urządzeń / umowa serwisowa

Dzięki nam nie zostaniesz sam po dostarczeniu i zamontowaniu sprzętu w Twojej nowej siłowni. Jesteśmy z Tobą przez cały czas trwania procesu - oznacza to, że nie zawiedziemy Cię! Oferujemy profesjonalny serwis maszyn i urządzeń na terenie całego kraju.

Zajmujemy się serwisem urządzeń profesjonalnych w klubach, jak i mniejszych punktach sportowych. Ogólnopolski zakres działania pozwala szybko reagować na pojawiające się problemy i Państwa potrzeby.

Istnieje możliwość zawarcia umowy serwisowej, której zaletą jest to, że otrzymujesz pewną formę zabezpieczenia. W ramach umowy otrzymujesz pakiet wizyt serwisowych, dzięki czemu jesteś pewien, że Twoja siłownia jest zawsze gotowa do użycia. Umowa serwisowa może się znacznie różnić w zależności od klienta, ponieważ potrzeby i oczekiwania związane z umową są często różne w zależności od pomieszczenia i jego użytkowników. Poniżej prezentujemy kilka kluczowych czynników, które może obejmować umowa o świadczenie usług:

 • Liczba wizyt w ciągu roku
 • Wielkość pomieszczenia / ilość sprzętu
 • Dojazd do Klienta
 • Czas obsługi

Potrzeby serwisowe zakupionego sprzętu są bardzo różne i uzależnione od wielu czynników. Apuls oferuje także usługę remontu uszkodzonego sprzętu sportowego. Zalecamy wyznaczenie osób odpowiedzialnych za okresowe przeglądy i kontrole urządzeń, z którymi kontaktujemy się w celu znalezienia najkorzystniejszego i szybkiego rozwiązania, w celu przywrócenia urządzeń do pełnej funkcjonalności. Kolejną proponowaną przez nas wskazówką, która może znacznie skrócić przestój w użytkowaniu sprzętu spowodowany jego uszkodzeniem oraz zapewnić bezpieczeństwo Klientom jest wprowadzenie rejestru wad i usterek, w którym użytkownik ma możliwość wprowadzenia swoich uwag związanych z działaniem maszyny lub sprzętu.

Jako alternatywę do umowy serwisowej oferujemy również "bieżące" serwisowanie urządzeń lub całej siłowni. Jeśli czujesz się bardziej komfortowo lub napotkałeś problem z konkretnym urządzeniem, po prostu zadzwoń. Niezależnie od tego, jakiego rodzaju usług potrzebujesz, nasi konsultanci czekają na Twój kontakt.W naszym ofercie znajdziesz największy w Polsce wybór podzespołów zamiennych do sprzętu fitness z uwzględnieniem kluczowych dla pracy sprzętu fitness np. pasów biegowych do bieżni czy płyt. Systematycznie rozwijamy dział części zamiennych dostępnych dla klubów fitness. Nasza oferta uwzględnia ponadto m.in. testowanie maszyn (hałas, zużycie), jak również konserwację (smarowanie).

Niektóre z rzeczy, na które zwracamy uwagę podczas wizyty serwisowej to:

 • Stan techniczny maszyn, m. in. śruby napinające
 • Testowanie maszyn
 • Konserwacja maszyn

Kontakt z nami

Nasze wykwalifikowane konsultantki zawsze służą pomocą i radą w doborze sprzętu do ćwiczeń i fitness. Dlatego nie wahaj się skontaktować z nami, jeśli planujesz założyć nową siłownię lub chcesz dodać nowe urządzenia do ćwiczeń.