Przygotuj się na lato szybko i łatwo

Lato i letnie wakacje są tuż za rogiem i istnieje niezliczona ilość sposobów, aby przygotować się do lata. Zawsze musisz wybrać ten, który najbardziej Ci odpowiada, ale dzięki małym zmianom w codziennej rutynie, nie będzie to przytłaczający projekt, ale raczej naturalna część codziennego życia.

Porady, jak się odżywiać, aby być gotowym na lato:

 • Pomyśl dwa razy:Nie powinnaś w żadnym wypadku rezygnować ze wszystkiego, co zawiera cukier i tłuszcz, ale jedz mądrze i dokonuj wyborów dotyczących swojego jedzenia. Czy naprawdę potrzebujesz tej torebki Matadormixu o 21:00, czy może wystarczy ci kawałek owocu lub żytnia kanapka?
 • Przekąski: Zapobiegają podjadaniu w krytycznych momentach lub jedzeniu zbyt dużych porcji podczas głównych posiłków. Dobrą wskazówką jest, aby zawsze mieć małą torebkę pokrojonych owoców/warzyw w torbie lub samochodzie.
 • Wybierz alternatywy: Słodycze i czekolada są miłe raz na jakiś czas, ale spróbuj wziąć połowę tego, co normalnie byś wziął i zobacz, czy to nie wystarczyło? A może zamiast tego spróbować zjeść jakiś owoc? Nie popadaj w fanatyzm, ale pamiętaj, że dziś nie jest dzień świąteczny. 
 • Węglowodany: Ryż, chleb i makaron powinny być oczywiście spożywane, ale jedz je w mniejszych porcjach i wybieraj gruboziarniste odmiany, są bardziej sycące. Minimalizując szybkie węglowodany osiągniesz lepszą i dłużej utrzymującą się sytość.
 • Jedzenie z talerzy obiadowych: oszukujesz swoje oczy, więc automatycznie zjesz mniej.
 • Motywacja: zacznij od małych zmian, aby nie stracić motywacji.

Wskazówki jak trenować, aby być gotowym na lato: 

 • Trening siłowy: Trenuj wszystkie grupy mięśniowe, to właśnie mięśnie dźwigają Twoje ciało. Nie będziesz wyglądać jak kulturysta, trenując siłowo swoje ciało, wręcz przeciwnie. Zacznij od niskiego ciężaru i w miarę wzrostu masy mięśniowej możesz zwiększać ciężar.
 • Trening interwałowy: Niezależnie od tego, jak wykonujesz cardio, czy jest to bieganie na świeżym powietrzu, czy trening na maszynach obwodowych, staraj się dać z siebie wszystko przez 1-2 minuty, po których następuje 1 minuta normalnej intensywności i powtórz to. Spróbuj zaprojektować swój trening wokół tego, a wkrótce zobaczysz efekt; staje się on łatwiejszy, ponieważ poprawia się Twoja forma, a tym samym spalanie.
 • Wysoka intensywność: Podnieś tętno podczas ćwiczeń, w ten sposób spalisz również więcej po treningu. Zagraj w Bjarne Riis na rowerze do domu i dać, że dodatkowy impuls do nóg i będzie do domu szybciej też, wygraj sytuację!
 • Trenuj swój rdzeń: Trenując swój brzuch, nigdy nie zapominaj o jednoczesnym treningu pleców! Daje to lepszą i ładniejszą postawę, co również sprawia, że wyglądasz szczuplej, kolejna sytuacja win win win!
 • Mało ćwiczeń jest zawsze lepsze niż brak ćwiczeń! Jeśli Twoja motywacja jest niska, zamiast biegać, wybierz się na spacer. Wszystko jest lepsze niż nic. 

Powyżej dostałeś prawdziwą odpowiedź na to, jak przygotować się na lato. Wszystkie te szybkie poprawki, o których często słyszysz, po prostu nie istnieją! Dlatego możesz też spojrzeć na problem innym okiem i oto 10 najszybszych sposobów na to, by przygotować się na lato. Gotowość na lato w 3 minuty wcale nie musi być nierealna. To tylko zależy od oczu patrzących:

#1 Uzyskaj ciało bikini w 5 minut 

Jak to zrobić:

Masz ciało. Masz bikini. Zdejmij swoje zwykłe ubrania i załóż bikini. Wtedy będziesz gotowa do bikini.

#2 Przygotuj się na plażę w bloku

Jak to zrobić:

Pierwsza obserwacja: czy świeci słońce? Jeśli tak, to idziesz na plażę. Teraz jesteś gotowa na plażę.

#3 Zyskaj sześciopak w 3 minuty

Jak to zrobić:

Podchodzisz do kiosku. Tam otwierasz lodówkę i znajdujesz sześciopak (ważne, żeby był zimny). Płacisz za to i wychodzisz na słońce. Teraz masz sześciopak. 

#4 Zyskaj ładne letnie stopy w pośpiechu

Jak to zrobić:

Czy nosisz zamknięte buty? Jeśli tak, to zdejmij je i załóż sandały. Teraz masz wspaniałe letnie stopy. 

#5 Zdobądź płaski brzuch w mgnieniu oka

Jak to zrobić:

Wstajesz? Jeśli tak, połóż się na plecach na podłodze. Teraz twój brzuch jest płaski. 

#6 Uwolnij się od swoich zachcianek związanych z cukrem

Jak to zrobić:

Masz ochotę na coś słodkiego? Idziesz do piekarni, kupujesz plasterek maliny i zjadasz go. Teraz nie masz już głodu cukru. 

#7 Odmłodniej o 10 lat w 2 minuty

Jak to zrobić:

Wchodzisz na Facebooka i klikasz na "edytuj informacje". W rubryce "podstawowe informacje o Tobie" znajduje się Twój rok urodzenia. Dodajesz 10 lat i aktualizujesz. Teraz jesteś o 10 lat młodszy.

#8 Stań się naprawdę o wiele piękniejsza w 20-30 minut

Jak to zrobić:

Zadzwoń do kogoś, kto według ciebie jest gorący. Uprawiaj wspaniały seks. Upewnij się, że masz co najmniej jeden orgazm, aby twoje policzki były różowe, oczy błyszczące, a włosy nieuczesane. Teraz naprawdę jesteś o wiele piękniejsza.

#9 Zyskaj seksapil bez ćwiczeń

Jak to zrobić:

Wchodzisz do księgarni. Tam znajdziesz książkę, która wygląda ekscytująco. Kupujesz go i może filiżankę kawy. Potem siadasz gdzieś na słońcu i czytasz. Teraz jesteś sexy. 

#10 Pij z umiarem

>

Jak to zrobić: 

Kup alkohol, wlej go do szklanki, ewentualnie zmieszaj z czymś innym, nadającym się do picia, takim jak piwo imbirowe lub tonik. Dodaj kostki lodu, jeśli chcesz. Usiądź w wygodnym fotelu i pij małymi łykami. Może nawet można umieścić dźwięk na i westchnąć i ahh'e trochę na jak piękne lato jest. Teraz pij z umiarem.

 

Którąkolwiek metodę wybierzesz, życzymy Ci powodzenia. Ale pamiętaj, że nigdzie nie dojdziesz śpiąc, i nie zawsze jest łatwy sposób, aby zrobić to we właściwy sposób.