Odin B800 Bluetooth Rower Treningowy

2838.99999963   4728.99999981
W magazynie (dostawa 2-6 dni)

Odinowy rower treningowy z wieloma opcjami, odpowiedni dla bardzo dużej grupy docelowej. Przede wszystkim, rower treningowy Odin B800 jest zbudowany na solidnej konstrukcji. Pomaga to w zapewnieniu stabilności roweru treningowego i umożliwia jego użytkowanie przy maksymalnej wadze użytkownika 150 kg. Maksymalna waga użytkownika jest korzystna dla każdego, nawet jeśli ważysz tylko 60 kg - wysoka maksymalna waga użytkownika wynosząca 150 kg daje Ci stabilny rower treningowy, który będzie naprawdę dobrym punktem wyjścia do osiągnięcia efektywnego treningu.

Przyjazny dla wieku rower treningowy:Jeśli szukasz roweru treningowego, który jest przyjazny dla użytkownika i łatwy w obsłudze, to trafiłeś na właściwy produkt. Rower treningowy Odin B800 to niski rower treningowy z przyjaznymi dla użytkownika przyciskami na wyświetlaczu. Przyciski wyświetlacza mają wymiary 3,5 x 2 cm i posiadają duże obrazy przedstawiające funkcje przycisku. Dzięki temu komputer jest wyjątkowo przyjazny dla użytkownika, w porównaniu z innymi rowerami treningowymi dostępnymi na rynku.

W dodatku, ważne jest, aby wybrać rower treningowy o niskiej wysokości wejścia (22 cm), ponieważ wejście na rower o wyższej wysokości może być kłopotliwe. Jest to również zaleta np. w przypadku rehabilitacji. Na przykład, jeśli masz kontuzjowaną nogę, która wymaga ponownego treningu, wielką zaletą jest to, że nie musisz jej przeciążać podczas wsiadania. Rower treningowy Odin B800 został przemyślany w najdrobniejszych szczegółach i oferuje wiele dodatkowych korzyści w stosunku do ceny.

Bluetooth:Ten model B800 jest wyposażony w Bluetooth, więc możesz łatwo podłączyć swój tablet (ipad lub android), jak również telefon komórkowy do roweru. Daje to ogromne możliwości dla programów treningowych, statystyk i wielu innych.

Wiele opcji regulacji:Unikalną cechą dobrego roweru treningowego jest to, że masz wiele opcji regulacji siodełka i kierownicy. Nie wszystkie rowery treningowe dają możliwość regulacji kierownicy, ale rower treningowy Odin B800 ma taką możliwość. Masz możliwość trenowania w pozycji wyprostowanej, ale masz również możliwość wykonania dobrego treningu w pozycji pochylonej do przodu, która jest bardzo podobna do kąta treningowego, jaki widzimy z kierownicy triathlonowej. Jest to wspaniała cecha roweru treningowego ODIN B8, ponieważ masz możliwość przyjęcia łagodnej pozycji na plecach, a także możesz przyjąć skuteczną pozycję treningową, aby wykonać trening o wysokiej wydajności.

Oprócz regulacji kierownicy, masz również możliwość regulacji siodełka w każdym możliwym kierunku - dając Ci możliwość ustawienia tego roweru treningowego tak, aby w 100% odpowiadał Twoim potrzebom lub życzeniom. Dzięki wysokości siodełka do 102cm, nawet wysocy ludzie o wzroście 200cm mają możliwość osiągnięcia dobrej pozycji treningowej. Wysokość siodełka można obniżyć do 82 cm, dzięki czemu na rowerze Odin B800 mogą ćwiczyć również dzieci.

Indywidualna regulacja pozycji siodełka: oprócz wysokości siodełka, masz również możliwość regulacji siodełka w przód i w tył, a także regulacji kąta nachylenia siodełka. Wszystkie te opcje regulacji pomagają stworzyć ramy dla naprawdę dobrego produktu, który zapewnia nawet najbardziej wymagającym użytkownikom dobre doświadczenia z rowerem treningowym Odin B800.

Dane techniczne:Rower treningowy Odin B800 wyposażony jest w duży i bardzo przyjazny dla użytkownika komputer. Cały moduł wyświetlacza ma wymiary 36cm x 27cm i posiada potężny 5.5'' (12.5 x 6cm) ekran LCD. Komputer pokazuje czas, tętno, prędkość, RPM (Rounds Per Minute), dystans, waty, kalorie, a także przegląd treningu na środku wyświetlacza. Dzięki dużemu ekranowi łatwo jest śledzić swój trening, a dzięki dużym przyciskom masz łatwy dostęp do ustawień treningu.

Masz możliwość wprowadzenia swojej wagi i wzrostu przed treningiem, aby uzyskać dokładne dane do treningu. Rower treningowy Odin B800 daje Ci wiele danych, z którymi możesz pracować i uzyskiwać lepsze wyniki.

Na górze komputera znajduje się złącze USB, które można wykorzystać do ładowania telefonu lub tabletu podczas ćwiczeń. Pozwala to na oglądanie filmu lub czegoś podobnego podczas ćwiczeń. Zapewnia to zwiększoną motywację do ćwiczeń dla wielu osób i jest świetną opcją do posiadania na swoim rowerze treningowym, nawet jeśli nie myślisz o tym jako o potrzebie, którą obecnie posiadasz.

Rower treningowy Odin B800 posiada ramię korby o długości 19 cm, co daje idealny gwint dla roweru treningowego tej wielkości. Dodatkowo rower treningowy Odin B800 posiada napęd pasowy, który znamy również z rowerów spinningowych. Jest to znak jakości i trwałości Twojego urządzenia do ćwiczeń.

Niezwykle wygodny rower treningowy:Rower treningowy Odin B800 posiada duże, miękkie siodełko, które zapewnia najwyższy komfort podczas treningu. Podczas ćwiczeń na rowerze treningowym należy skupić się na wygodzie. Wraz z tym rowerem treningowym otrzymujesz siodełko o wymiarach 25 x 28 cm, które posiada również bardzo grubą poduszkę z pianki o grubości 2 cm. Idealny balans pomiędzy twardością i miękkością, dający duży komfort i możliwość osiągania wysokich wyników podczas treningu. Szczegóły zostały przemyślane.

Oprócz wygodnego siodełka, ważne jest również zwrócenie uwagi na but do pedałowania. Ważna jest tu mocna opaska na stopę i buty do pedałowania z dużym bieżnikiem - w rowerze treningowym Odin B800 otrzymują Państwo oba te elementy. Otrzymujesz but do pedałowania z opaską, która ma wiele opcji regulacji, dzięki czemu możesz dopasować go do swojej stopy, niezależnie od tego, czy trenujesz w butach czy bez, czy masz duże czy małe stopy. Dodatkową zaletą jest to, że stopka pedału automatycznie przyjmuje pozycję wyprostowaną. Oznacza to, że nie musisz spędzać niepotrzebnie czasu i denerwować się, wkładając stopy do tego buta do pedałów.

Praktyczne informacje o rowerze treningowym Odin B800:

>

Możesz łatwo przemieszczać ten rower treningowy po całym domu, ponieważ jest on wyposażony w wytrzymałe kółka transportowe. Ułatwia to przenoszenie roweru treningowego Odin B800 do telewizora lub innego wybranego miejsca, w którym można ćwiczyć. Wiele osób preferuje ten rodzaj kółek transportowych, ponieważ można wtedy przechowywać rower treningowy, gdy na nim nie ćwiczymy. Dlatego dobrze jest dać pierwszeństwo dobrym kołom transportowym.

Otrzymując rower treningowy Odin B800, otrzymasz go w kartonie o wymiarach 103 x 32,5 x 63,5 cm i wadze 39,5 kg. W tym pudełku znajdziesz również narzędzia do złożenia Twojego nowego roweru treningowego.

W ogólnym stanie, rower treningowy Odin B800 mierzy 107 x 57 x 150cm i waży 34.7kg.

Angielska instrukcja:Do roweru treningowegodin B800 dołączona jest duńska i angielska instrukcja obsługi.

>

Dane:

Uchwyt do tabletu lub telefonu

Regulacja wysokości siodełka: 82cm do 102cm

Regulacja kierownicy

Koła transportowe

Regulowane buty do pedałowania o dużej powierzchni bieżnika 16cm x 12cm - Samoczynnie regulowane pedały: pedały automatycznie obrócą się w prawo i będą gotowe do użycia.

Regulacja siodełka - 8cm w przód i w tył

Wymiary modułu wyświetlacza: 36 x 27 - Z 5.5'' (12.5 x 6cm) ekranem LCD: wyświetla czas, tętno, prędkość, RPM (Rund Per Minute), dystans, waty, kalorie, jak również przegląd treningu.

Przyjazne dla użytkownika przyciski o wymiarach 3,5 x 2cm

Regulacja odległości pomiędzy siodełkiem a kierownicą: 40cm do 48cm

>

Wbudowana ładowarka USB do telefonu i tabletów

Wysokość wspinaczki 22cm (Odpowiednia dla osób z trudnościami w chodzeniu)

Duże siodełko 25cm x 28cm z 2cm wyściółką z pianki dla dodatkowego komfortu

19cm ramię dźwigu

Układ napędowy: hamulec

 • Brand
 • Bluetooth (dołączenie Tabletu I Smartfona) Ja
 • Układ Hamulcowy Hamulec elektromagnetyczny
 • Computer data 5.5'' LCD screen: Shows Time, Heart rate, Speed, RPM (Rounds Per Minute), Distance, Watt, Calories, and an overview of your training.
 • Wymiary 107 x 57 x 150 cm
 • Dimensioner (emballage) 103 x 32,5 x 63,5 cm - 39,5 kg
 • Wysokość Ustawienia Bardzo niski
 • Regulacja Oporu Elektroniczny
 • Kinomap app Yes
 • Maksymalna Waga Użytkownika 150 kg
 • Poziomy Oporu 1 - 16
 • Pulsometr Pulsometr na rękę
 • Koło Zamachowe 10 kg
 • Koła Transportowe Ja
 • Programy Treningowe 15 szt
 • Waga 34,7 kg
 • Funkcja Watów Ja
 • Moc W Watach 10 - 350 watts