Sport outdoorowy

Przedstawiamy Państwu kategorię "Sprzęt Outdoorowy" dedykowaną wielbicielom aktywnego trybu życia i treningu na świeżym powietrzu!

Znajdziesz tutaj niezbędny sprzęt, który umożliwi Ci efektywne i satysfakcjonujące sesje treningowe na świeżym powietrzu oraz akcesoria treningowe dostosowane do różnorodnych form aktywności fizycznej.

Daj się zainspirować i zadbaj o swoją kondycję z Apuls!

Czytaj więcej
Kryteria sortowania:

 

Outdoor dla wszystkich miłośników przyrody! 

Outdoor to duże i szerokie pojęcie. Dziś obejmuje wszystko, od natury, biwakowania, namiotowania, wędrówek, wspinaczki, wędkarstwa i polowania. Aby móc realizować te wyprawy, potrzebny jest odpowiedni sprzęt. Sprzęt taki jak naczynia kuchenne, termosy, latarki, noże, siekiery, pierwsza pomoc i wiele więcej! Szukasz takich doświadczeń i potrzebujesz miejsca, w którym znajdziesz odpowiedni sprzęt? W takim razie trafiłeś we właściwe miejsce!

W Apuls znajdziesz szeroką gamę produktów outdoorowych! Bez względu na to, jakim typem miłośnika outdooru jesteś, w Apuls z pewnością znajdziesz odpowiedni produkt!
Potrzebujesz sprzętu do namiotu, takiego jak solidne szpilki do namiotu, moskitiery na noc bez insektów lub naczynia kuchenne, które są odporne na wiatr i pogodę? A może produkty na następną wędrówkę, takie jak lornetka, aby cieszyć się widokiem natury, składane noże, które z łatwością zmieszczą się w kieszeni lub szpadle, które można złożyć i łatwo przechowywać w torbie? Jak widać, zakup naszych produktów outdoorowych niesie ze sobą wiele korzyści.

Apuls Outdoor Rekomendacje

W Apuls możemy polecić szeroką gamę produktów na zewnątrz. Na przykład noże Gerber mają niewiarygodnie dobry stosunek jakości do ceny. Tworzą dobrej jakości noże zarówno dla dużych, jak i małych, jeśli chodzi o użytkowanie na zewnątrz!

Na przykład, gorąco polecamy Gerber Dime Multi-Tool, który jest funkcjonalny, mieści się w kieszeni i może być używany w wielu różnych kontekstach! Wraz z tym produktem otrzymujesz:

 • Solidna konstrukcja ze stali nierdzewnej

 • 10 narzędzi

 • Szczypce półokrągłe

 • Obcinak do drutu

 • Ostrze o regularnej krawędzi

 • Otwieracz pakietów

 • Nożyczki

 • "Średni" płaski sterownik

 • Śrubokręt krzyżakowy

 • Otwieracz do butelek

 • Pęseta

 • Wątek

Niezależnie od tego, czy jesteś na kempingu, czy na biwaku, ten produkt będzie na wagę złota. Niezależnie od tego, czy chcesz otworzyć butelkę, przeciąć sznurki, czy wyciągnąć coś za pomocą wbudowanych szczypiec.

Gorąco polecamy również popularne produkty LifeStraw! Produkty te są wyjątkowe, ponieważ mogą filtrować najbrudniejszą wodę! Idealne do użytku na zewnątrz, są dostępne we wszystkich kształtach i smakach.
Zbudowane z mikrofiltra membranowego i kapsułek węglowych, filtry te usuwają:

 • 99,9% bakterii i pasożytów

 • Redukuje chlor

 • Redukuje nieprzyjemny zapach i smak

 • Redukuje organiczne substancje chemiczne

LifeStraw jest idealny, gdy jesteś na łonie natury i potrzebujesz wody z jezior, strumieni lub wody deszczowej. A ze względu na elegancką konstrukcję LifeStraw, nie musisz ich używać tylko podczas wędrówek. Produkty LifeStraw są dostępne w dużych i małych butelkach, zarówno z twardego plastiku, jak i w butelkach termicznych. Dzięki temu można ich używać przy każdej okazji, mając pewność, że woda pitna jest zawsze przefiltrowana!

Jak widać, mamy sprzęt outdoorowy do wszystkiego po trochu. Bez względu na to, jaki jest twój następny projekt outdoorowy, na pewno znajdziesz tutaj inspirację!
Na przykład, możemy dać ci trochę inspiracji na następną wycieczkę pieszą, w postaci tego, co może być ważne, aby zabrać ze sobą na taką wycieczkę.

3 najlepsze produkty do zastosowań zewnętrznych

Lista sprzętu jest długa, ale gdybyśmy mieli wybrać kilka najważniejszych produktów, numerem 1 byłby zdecydowanie sprzęt pierwszej pomocy. Znajdziesz tutaj całą gamę produktów pierwszej pomocy, z których wszystkie mogą być bardzo pomocne w przypadku nieszczęśliwego wypadku. Polecamy apteczkę LifeSystems Pocket First Aid Kit, która zawiera wszystko, czego potrzebujesz w małej, przenośnej torbie. Mała torba pierwszej pomocy może być łatwo przymocowana do paska lub torby turystycznej i ma wszystko, czego potrzebujesz w nagłych wypadkach. Kieszonkowa apteczka pierwszej pomocy LifeSystems zawiera wiele produktów, takich jak nożyczki, plastry, chusteczki oczyszczające, bandaże i inne.


Ponadto zalecamy zabranie ze sobą noża na taką wycieczkę. Nigdy nie wiadomo, kiedy znajdziemy się w sytuacji, w której scyzoryk okaże się przydatny - czy to do cięcia sznurka, gałązek, czy krojenia jedzenia. Niezależnie od sytuacji, z pewnością mamy dla Ciebie odpowiedni nóż. Osobiście polecamy noże Gerber, które są zdecydowanie najpopularniejsze na rynku. Jeśli jednak chcesz się wyróżnić, mamy również noże Winchester. Tutaj polecamy nóż kieszonkowy Winchester Lasso, który jest małym kompaktowym nożem ze stali nierdzewnej. Idealny do noszenia w kieszeni, niezależnie od tego, czy wędrujesz, biwakujesz czy polujesz.


Na koniec zalecamy zabranie ze sobą przyborów kuchennych. Są to sztućce, talerze, kubki, garnki itp. Wszystko to jest idealne do robienia przerw, gotowania lub picia. Takie produkty powinny być najlepiej wykonane ze stali nierdzewnej i powinny również nadawać się do mycia w zmywarce.
Możemy polecić zestaw garnków Tatonka Mini Camping Pot Set. Tutaj otrzymujesz cały pakiet w stosunkowo małym i łatwym do przenoszenia rozwiązaniu. W zestawie znajdują się patelnie, garnki, talerze, kubki i łyżeczki. Jest to rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć cały zestaw od pierwszego dnia i nie chcą iść na kompromis!

Szeroki wybór w Aplus

Jak widać, mamy coś dla każdego miłośnika outdooru. Jeśli powyższy tekst nie zainspirował Cię do tego, czego szukać w naszym dużym asortymencie outdoorowym, zapraszamy do przejrzenia naszej kategorii outdoorowej! Z pewnością znajdziesz tutaj odpowiedni produkt, jeśli szukasz sprzętu outdoorowego.

Oferujemy bezpłatną wysyłkę, gwarancję i doskonałą obsługę klienta w razie jakichkolwiek pytań.

Witamy!